Οπως λέει κι ο τίτλος.
Μπορεί να την βγάζουν κορυφαία στα reviews, να έχει καλή , ξυράφι εικόνα στα πρωϊνά αλλά δυστυχώς είναι ακριβώς το αντίθετο στα βραδυνά (μάλλον με έχει κακομάθει η kuro :grinning-smiley-043. )
Υπάρχει κάποια ρύθμιση ή κόλπο που έχετε καταλήξει που να μειώνει κάπως τον θόρυβο στα σκοτεινά πλάνα; κάτι αντίστοιχο με το cinema mode που έχει η Canon.
Παρακαλώ μην μπούμε σε σύγκριση με επαγγελματικές κάμερες.
Η κάμερα απευθύνεται σε καθαρά consumer χρήστες.
Μπορεί να την βγάζουν κορυφαία στα reviews, να έχει καλή , ξυράφι εικόνα στα πρωϊνά αλλά δυστυχώς είναι ακριβώς το αντίθετο στα βραδυνά (μάλλον με έχει κακομάθει η kuro :grinning-smiley-043. )
Υπάρχει κάποια ρύθμιση ή κόλπο που έχετε καταλήξει που να μειώνει κάπως τον θόρυβο στα σκοτεινά πλάνα; κάτι αντίστοιχο με το cinema mode που έχει η Canon.
Παρακαλώ μην μπούμε σε σύγκριση με επαγγελματικές κάμερες.
Η κάμερα απευθύνεται σε καθαρά consumer χρήστες.