Μεγάλη έκπληξη για μένα, δεν το περίμενα ότι το είχε ο Σπίλμπεργκ τέτοιο project, και γι'αυτό δεν είχα αξιωθεί να το δω τόσα χρόνια. Εξαιρετικό. Σκηνοθεσία, καστ, τραγούδι, χορός, όλα άψογα. Με σαφές θεατρικό χρώμα, στη λεπτή γραμμή μεταξύ σκηνής και σινεμά.
![West_Side_Story_hd.png West_Side_Story_hd.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/193/193523-40c10dd1d673cd7fc73b34438b0bd672.jpg)
Το δισκάκι 4Κ με εκνεύρισε λίγο αφού έπασχε από το σύνδρομο... Disney (χαμηλή στάθμη, λίγο υποτονικό γενικότερα), αλλά πέρα απ'αυτό το Atmos soundtrack ήταν πολύ καλοφτιαγμένο.
![West_Side_Story_hd.png West_Side_Story_hd.png](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/193/193523-40c10dd1d673cd7fc73b34438b0bd672.jpg)
Το δισκάκι 4Κ με εκνεύρισε λίγο αφού έπασχε από το σύνδρομο... Disney (χαμηλή στάθμη, λίγο υποτονικό γενικότερα), αλλά πέρα απ'αυτό το Atmos soundtrack ήταν πολύ καλοφτιαγμένο.