Όταν αγόραζα το mini μου είχα το ίδιο δίλημμα.
Επειδή το να αγοράσω ασύρματα πληκ./ποντ. ήταν το ζητούμενο, έπρεπε να δώσω 150 ευρώ για τα αντίστοιχα της Apple...
Οπότε κοίταξα για άλλης εταιρείας κ τελικά πήρα το logitech s530 mac. Είναι ένα σετ λευκό μόνο για mac, που παίζει με ασύρματη επικοινωνία κ έχει μόνο 75 ευρώ. http://www.e-gate.gr/default.aspx?id=&prodid=5608
Αν υποθέσουμε ότι θα έχει τα πλήκτρα που έχουν τα mac πληκτρολόγια (μηλαράκι, eject κλπ) για λόγους πρακτικότητας, δεν νομίζω ότι πρέπει να περιοριστείς σε Apple το οποίο αν κατάλαβα δεν σου αρέσει και λόγω χρώματος.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.