Το σπόρ θέλει να το αφιερώσεις πολύ χρόνο γιατί πάνω από όλα απευθύνεται σε μερακλήδες χοπμίστες για όλς τους υπόλοιπους τώρα πιά υπάρχουν οι έτοιμες λύσεις που προσφέρουν πολλά μαγαζιά του χώρου.
Ενας λόγος που ασχολήθηκε με το π.σι είναι το HTPC, ωστόσο μέχρι στιγμής επειδή η τεχνολογία αλλάζει διαρκώς δεν έχω κάνει κάτι της προκοπής.
Είμαι φανατικός των multimedia και παρακολουθώ είτε από το avforum / avclub όλα τα παιδιά που γράφουν για τις εξελίξεις και περιμένω το Φώτη για την παρουσίαση του HTPC αλλά THETA!!!!!