Εχω αυτο το αρχαιο πλην μουσικο dac.![thumbnailCASZ9X49.jpg thumbnailCASZ9X49.jpg](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/57/57692-6443aa8cae84f9b9e48204c4a96b37f1.jpg)
Στην πισω πλευρα υπαρχει και μια ομοαξονικη ψηφιακη ΕΞΟΔΟΣ.
Το ντακακι αυτο οπως καταλαβαινετε ανεβαινει μεχρι τα 48khz. Oμως εχω αρκετα μουσικα αρχεια σε 24/96 και ελαχιστα σε 192khz.
Aναρωτιεμαι εαν θα μπορουσα να του προσθεσω στην εξοδο του κατι σαν ''upsampler''(αν υπαρχει κατι τετοιο) και να γινεται εκει η υπερδειγματοληψια. Ξερετε εαν υπαρχει ''upsampler'' στην αγορα; Περιμενω την βοηθεια σας στις αποριες μου.
![thumbnailCASZ9X49.jpg thumbnailCASZ9X49.jpg](https://d1det0hdqz4sg.cloudfront.net/data/attachments/57/57692-6443aa8cae84f9b9e48204c4a96b37f1.jpg)
Στην πισω πλευρα υπαρχει και μια ομοαξονικη ψηφιακη ΕΞΟΔΟΣ.
Το ντακακι αυτο οπως καταλαβαινετε ανεβαινει μεχρι τα 48khz. Oμως εχω αρκετα μουσικα αρχεια σε 24/96 και ελαχιστα σε 192khz.
Aναρωτιεμαι εαν θα μπορουσα να του προσθεσω στην εξοδο του κατι σαν ''upsampler''(αν υπαρχει κατι τετοιο) και να γινεται εκει η υπερδειγματοληψια. Ξερετε εαν υπαρχει ''upsampler'' στην αγορα; Περιμενω την βοηθεια σας στις αποριες μου.