Εχουμε καμια πληροφορία για τη συμπεριφορα του PS3 σε 32αρα CRT τηλεοραση?? Προφανως η βελτιστη συνδεση ειναι RGB. Αξιζει τον κοπο ή να μην το σκεφτομαι καθολου, θα βλεπω οπως στο πισι οταν εχω ριξει στον πατο την αναλυση??
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.