- 19 January 2012
- 120
Καλησπερα.προσπαθω εδω και πολλες ωρες να συνδεθω ασυρματα και δε τα καταφερνω.η tv ειναι wi-fi ready και εχω ασυρματο router......ΕΡΩΤΗΣΗ......Χρειαζετε καποιο wi-fi adapter να συνδεσω σε καποιο απο τα usb της τηλεορασης για να συνδεθω στο δικτυο του σπτιου??
ωστε να επικοινωνησει με το ρουτερ μου η απλα με καποια ρυθμιση απο τη τηλεοραση???? προσπαθω αλλα μου ζηταει προσαρμογεα lan...οταν επιλεγω τυπο δικτυου ο οποιος ειναι ασυρματος μου λεει.....ΔΕΝ ΑΝΙΧΝΕΥΤΙΚΕ ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΕΑΣ LAN.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ''ΦΩΤΑ ΣΑΣ''
![ZoomButt.gif](http://www.zoominto.com/zoomapi/ZoomButt.gif)
ωστε να επικοινωνησει με το ρουτερ μου η απλα με καποια ρυθμιση απο τη τηλεοραση???? προσπαθω αλλα μου ζηταει προσαρμογεα lan...οταν επιλεγω τυπο δικτυου ο οποιος ειναι ασυρματος μου λεει.....ΔΕΝ ΑΝΙΧΝΕΥΤΙΚΕ ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΕΑΣ LAN.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ''ΦΩΤΑ ΣΑΣ''