Είναι αγορασμένη το χειμώνα από Γερμανία. Δεν αναγνωρίζει ελληνικούς υπότιτλους ούτε ο δικός της ενσωματωμένος media player ούτε ένας εξωτερικός WD media player που σύνδεσα. Αναβάθμισα και το firmware αλλά τίποτα, αφήστε που μετά έχασε το network connection και δεν έχω ούτε internet TV. Στο μενού, αν πάω να επιλέξω υπότιτλους (όπως μου υποδεικνύει το manual στη σελ. 24) δεν τσεκάρονται και άρα δεν έχω δυνατότητα επιλογής. Τι να κάνω?