Φίλος θα πάει ταξίδι και σκέφτομαι να του παραγγείλω μια βιντεοκάμερα... αλλά δεν ξέρω τι παίζει... πιστεύω να είναι καλες οι τιμές εκεί.. ξέρει κανείς?
Μου είπε ότι βρήκε PS2 (τσιπαρισμένο) με 10 παιχνίδια και 2 χειριστήρια στα 120 Ε. Εν όψει του PS3 η τιμή του κι εδώ στην Ελλάδα δε νομίζω να είναι και πολυ ακριβότερη...ήδη κυμαίνεται στα 180-190Ε άρα...? συμφέρει να φέρει κάτι?
Η βιντεοκάμερα, θέλω να είναι όσο το δυνατόν φορητή, είτε με dvd είτε με κασέτα.... ποια μοντέλα κυκολφορούν αυτή τη στιγμή? και αν είναι δυνατόν και τις τιμές τους περίπου εδώ, ώστε να συγκρίνω...
Μου είπε ότι βρήκε PS2 (τσιπαρισμένο) με 10 παιχνίδια και 2 χειριστήρια στα 120 Ε. Εν όψει του PS3 η τιμή του κι εδώ στην Ελλάδα δε νομίζω να είναι και πολυ ακριβότερη...ήδη κυμαίνεται στα 180-190Ε άρα...? συμφέρει να φέρει κάτι?
Η βιντεοκάμερα, θέλω να είναι όσο το δυνατόν φορητή, είτε με dvd είτε με κασέτα.... ποια μοντέλα κυκολφορούν αυτή τη στιγμή? και αν είναι δυνατόν και τις τιμές τους περίπου εδώ, ώστε να συγκρίνω...