Χρησιμοποιώ το raw image task της Canon για να επεξεργαστώ αυτά τα αρχεία. Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν υπάρχει τρόπος να βλέπω ταυτόχρονα 2 αρχεία και να κάνω συγχρονισμό ζουμάροντας την εικόνα. Καμιά ιδέα για κάτι σχετικό?
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.