Παραθέτω φωτογραφία ενός παλιού προενισχυτή της Burmester. Θα παρατηρήσετε οτι η έξοδος pre out είναι συμμετρική με τετραπολικό βύσμα. Μήπως γνωρίζει κανείς σε τι αντιστοιχεί ο τέταρτος πόλος;
Παραθέτω φωτογραφία ενός παλιού προενισχυτή της Burmester. Θα παρατηρήσετε οτι η έξοδος pre out είναι συμμετρική με τετραπολικό βύσμα. Μήπως γνωρίζει κανείς σε τι αντιστοιχεί ο τέταρτος πόλος;
Κατά 99% είναι παροχή ρεύματος (μάλλον 12V). Σου επιτρέπει αφού συνδέσεις τον προ με τον τελικό να ανοίγεις μόνο τον έναν και αυτόματα να ανοίγει και ο άλλος...Δηλαδή μέσω του προ ανοίγεις και τον τελικό. Το έχει ακόμα το σύστημα η Burmester...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.