Στο σαλόνι υπάρχει μια 40αρα samsung B650 η οποία λειτουργεί χωρίς κανένα πρόβλημα εδω και 3.5 χρόνια περίπου. Εχει ικανοποιητική εικόνα ,αλλά στο μαύρο εχει πρόβλημα. Απο αξιοπιστία όμως είμαι fanboy και έγινα, γιατι το ψυγείο samsung λειτουργεί επι 10 χρόνια χωρίς πρόβλημα, γιατι τα κινητά samsung λειτουργουν χωρίς πρόβλημα, γιατί οτι συσκευή samsung πέρασε απο τα χέρια τα δικά μου και της οικογενειας μου δεν αντιμετώπισε πρόβλημα, σε αντίθεση με πράγματα της philips(οπότε τηλεόραση philips μην προτείνετε).
Σκέφτομαι να παω σε μεγαλύτερο μέγεθος απο 40αρα ,αλλά η τηλεόραση θα χρησιμοποιείται κατα 70% σε digital τηλεοπτικό σήμα(οπότε θα φαίνονται ατέλειες στο τηλεοπτικό σήμα) και το υπόλοιπο 30% για hd,blu ray movies(παιχνίδια δεν παίζω πλεον). Θα αγόραζα την pany 50'' st50 γιατί διαβάζω καλές κριτικές, αλλά με προβληματίζουν αυτα που διαβάζω για την αξιοπιστία τους. Η ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ. Δεν θέλω να παρω μια τηλεοραση που θα με ταλαιπωρήσει μετα απο μερικά χρόνια.
Η απόσταση του καναπέ απο το έπιπλο είναι 3.5-4 μετρα. Οπότε να παω σε 42αρα, 46αρα ή 50αρα?
Σκέφτομαι να παω σε μεγαλύτερο μέγεθος απο 40αρα ,αλλά η τηλεόραση θα χρησιμοποιείται κατα 70% σε digital τηλεοπτικό σήμα(οπότε θα φαίνονται ατέλειες στο τηλεοπτικό σήμα) και το υπόλοιπο 30% για hd,blu ray movies(παιχνίδια δεν παίζω πλεον). Θα αγόραζα την pany 50'' st50 γιατί διαβάζω καλές κριτικές, αλλά με προβληματίζουν αυτα που διαβάζω για την αξιοπιστία τους. Η ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ. Δεν θέλω να παρω μια τηλεοραση που θα με ταλαιπωρήσει μετα απο μερικά χρόνια.
Η απόσταση του καναπέ απο το έπιπλο είναι 3.5-4 μετρα. Οπότε να παω σε 42αρα, 46αρα ή 50αρα?