Χαιρετώ το forum
Έπειτα από αρκετή ανάγνωση αποφάσισα και είμαι κάτοχος μιας Sony 32S2010 αλλά αφού την αγόρασα βρήκα μια δυσαρεστη εκπληξη. Δεν είναι συμβατή με τις περισσότερες βάσεις τοίχου.:bang: :bang:
Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για βάση με βραχίωνα ώστε να της επιτρέπει την κλίση ως προς τον κατακόρυφο άξονα (δεξια-αριστερα) και ως συμβατές βρίσκω μόνο κάποιες βάσεις από την vogels οι οποίες είναι και πανάκριβες.
Το περίεργο είναι οτί ενώ η οριζόντια απόσταση των βιδών είναι 20cm η κάθετη είναι στα 15cm και στα 17cm (15+2).
Ακόμα στο κέντρο του πίσω μέρους που είναι το κέντρο κάθε βραχίονα συνδέονται τα scart, δεν θα εμποδίζουν ???
Παρακάλω όποιος γνωρίζει κάτι ας με βοηθήσει μιας και έχω προβληματιστεί ιδιαίτερα και ακόμα μερισσότερο φοβάμαι να κάνω κάποια αγορά μέσω internet και έπειτα να μην μου κάνει.
Ευχαριστώ
Έπειτα από αρκετή ανάγνωση αποφάσισα και είμαι κάτοχος μιας Sony 32S2010 αλλά αφού την αγόρασα βρήκα μια δυσαρεστη εκπληξη. Δεν είναι συμβατή με τις περισσότερες βάσεις τοίχου.:bang: :bang:
Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για βάση με βραχίωνα ώστε να της επιτρέπει την κλίση ως προς τον κατακόρυφο άξονα (δεξια-αριστερα) και ως συμβατές βρίσκω μόνο κάποιες βάσεις από την vogels οι οποίες είναι και πανάκριβες.
Το περίεργο είναι οτί ενώ η οριζόντια απόσταση των βιδών είναι 20cm η κάθετη είναι στα 15cm και στα 17cm (15+2).
Ακόμα στο κέντρο του πίσω μέρους που είναι το κέντρο κάθε βραχίονα συνδέονται τα scart, δεν θα εμποδίζουν ???
Παρακάλω όποιος γνωρίζει κάτι ας με βοηθήσει μιας και έχω προβληματιστεί ιδιαίτερα και ακόμα μερισσότερο φοβάμαι να κάνω κάποια αγορά μέσω internet και έπειτα να μην μου κάνει.
Ευχαριστώ
Last edited: