Έχω το xbox360 συνδεδεμένο με amp pioneer vsx820 με hdmi. Είναι μόνο ενισχυτής ήχου. Σε tv 42lg750.
Το πρόβλημα που υπάρχει είναι ότι αν το συνδέσω απευθείας στην tv βγάζει no signal. Εχω δοκιμάσει φυσικά άλλα καλώδια, άλλες θύρες, άλλες αναλύσεις. Δεν εχω δοκιμάσει σε άλλη tv.
Το πρόβλημα που υπάρχει είναι ότι αν το συνδέσω απευθείας στην tv βγάζει no signal. Εχω δοκιμάσει φυσικά άλλα καλώδια, άλλες θύρες, άλλες αναλύσεις. Δεν εχω δοκιμάσει σε άλλη tv.