Re: Απάντηση: Εργαλεία από Lidl - Aξιολόγηση, σχόλια, προσφορές
Eπειδη την ειχαμε πατησει, βαζω πλεον παντου ανιχνευτες καπνου. Τα συγκεκριμενα ειναι ποιοτικα απο οπου και εαν ερχονται, μια και πρεπει να δουλεψουν οταν χρειαζονται. Σε προιοντα ασφαλειας απλα δεν παιζει κανεις τον ποιοτικο ελεγχο. Το ζητημα ειναι οτι γερμανια γαλλια που ειναι υποχρεωτικα απο τον νομο, τα εχει και στο σουπερμαρκετ σε τετοιες προσιτες τιμες. Περασα απο μαγαζι πυρασφαλειαςνα αναγομώσω τους πυροσβεστηρες μου (5 σπιτιου / 4 καυστηρα), και μου ειχε το ελληνικο στα 19 ευρω χωρις αποδειξη, 24 με αποδειξη. Του εξηγω οτι στην ηλεκτραγορα με αποδειξη το εχει 17, μου απαντα να στο αφησω 18.:furious3:
Εντωμεταξυ σε Γαλλια ονλινε βρισκεις 4αδα με ασυρματη συνδεση μεταξυ τους (ανιχνευει ενα, χτυπανε ολα) για...85 ευρω. Εαν καποιος εχει ακρη και εγω προτιμω ντοπιο, απλα δεν βρισκω κατι προσιτο, μην ξεχνατε ενα ανα δωματιο, συν ανιχνευτη φωτιας πανω απο τη κουζινα, συν τον ανιχνευτη μονοξιδιου ανθρακα για το τζακι....Γρηγορα ξεφευγεις.
Εγω παντος εκει (στην ασφαλεια) βαζω οτι μπορω, μου ειχε φερει φιλος απο γαλλια, με 9,5 το κομματι, εκει βλεπεις τι κανει η μαζικη παραγωγη.