Ούτε αυτό είναι καλό φίλε μου γιατί ο ΟΤΕ θα διπλασιάσει τις τιμές. Από την άλλη να κρατάμε τη nova με το ζόρι μήπως ξεχρεώσει είναι καλύτερο; Φυσικά όχι.περιμένουμε να δούμε όπως λες.Παιδιά χαλαρά το πολύ σε 1.5 χρόνο απλά θα πάμε όλοι οτε. Πολύ απλά γιατί δεν θα υπάρχει κάτι αλλο
Ίσως και νωρίτερα φίλε, θα φανείΠαιδιά χαλαρά το πολύ σε 1.5 χρόνο απλά θα πάμε όλοι οτε. Πολύ απλά γιατί δεν θα υπάρχει κάτι αλλο
Παιδιά χαλαρά το πολύ σε 1.5 χρόνο απλά θα πάμε όλοι οτε. Πολύ απλά γιατί δεν θα υπάρχει κάτι αλλο
Παιδιά χαλαρά το πολύ σε 1.5 χρόνο απλά θα πάμε όλοι οτε. Πολύ απλά γιατί δεν θα υπάρχει κάτι αλλο
Αποκλείεται να μην έχουν αυτά τα λεφτά, απλά εκτελούν το σχέδιό τούς το οποίο θα μάθουμε στη πορεία.Κάπου διάβασα ότι η Κοσμοτέ έδωσε στον ΠΑΟ 1-1200.000. Δεν μπορώ να καταλάβω δεν έχουν ένα εκατομμύριο για να κρατήσουν μια ομάδα σαν τον ΠΑΟ.
Αντε άφησαν το CL αλλα το καταλαβαίνω, γλίτωσαν 20-30 εκατομμύρια. Aλλα για ένα εκατομμύριο
Εγώ πιστεύω απλά ότι δεν την ενδιαφέρει πλεον η τηλεόραση αλλά μόνο η τηλεφωνία. Να την κάνει με ελαφριά δεν μπορεί γιατί θα χει κόστος οπότε μάλλον βρίσκεται σε μεταβατική περίοδο προσπαθώντας να κρατήσει πελάτες.Και το λέω αυτό γιατί πριν 2-3 μήνες υπέγραψε με τους κινέζους (ΖΤΕ) μνημόνιο συνεργασίας επένδυσης μισό Δις σε οπτικές ίνες.Μα εγώ να ψάξω τώρα δεξιά-αριστερά μέσα στο σπίτι, και κάτω από τα καθίσματα του αυτοκινητου ένα εκατομμύριο θα το μαζέψω..
Δε μπορώ να καταλάβω
Μα είναι ξεκάθαρο ότι διώχνουν τον κόσμοΚαι ΣΥ τεκνον Βρουτε!
Ούτε καν ένα κανάλι με παμφθηνες ελληνικές ταινίες όπως του ΟΤΕ δε βάζουν. Ούτε ένα ντοκ.
Πιο πολύ κράχτης είναι το κανάλι με της Ελληνικές ταινίες παρα κάτι ουσιαστικό. Αν υπάρχουν 1000 Ελληνικές ταινίες δεν δείχνει ούτε της 100. Ολο της ίδιες και της ίδιες βάζει k η μισές είναι του στυλ "μάνα γιατί με σκότωσες" kαι "μας κλέψαν την καρότσα k έμεινε το τρακτερ ορφανό"
Κρίμα να μη δειχνει παιχνιδι σαββάτο βράδυ. Θα το ηθελε πολύς κόσμος στη καρδιά του καλοκαιριού. Νομίζω πάντως ότι εχει καιρο να δειξει παιχνίδι σαββάτου βράδυ.
Πέρσι τουλάχιστον τέτοιο καιρό είχαν βάλει τα HD. Φέτος ζζζζζζζζ