Μια χαρά παρακολουθείται. Αν χρειάζεται pvr για κάθε κανάλι, δε νομίζω να χρειάζεται κάποιος στην τελική να έχει δορυφορική.Το fox δεν παρακολουθείται λόγω sd εικόνας και έλλειψης pvr.
Το FOX πάντως , επειδή έβλεπα χθες για καμία ώρα, έχει πολύ ικανοποιητική ποιότητα εικόνας (στην τηλεόραση μου τουλάχιστον).
Από παιδικά και εγώ θα προτιμούσα boomerang ή Disney Junior.
Γνωρίζει κανείς αν η συμφωνία του Boomerang με την Nova είναι αποκλειστική ή αν υπάρχει περιθώριο να ενταχθεί το κανάλι από τον ΟΤΕ ΤV; Η ίδια απορία και για τα Nat Geo και Animal Planet.
Γνωρίζει κανείς αν η συμφωνία του Boomerang με την Nova είναι αποκλειστική ή αν υπάρχει περιθώριο να ενταχθεί το κανάλι από τον ΟΤΕ ΤV; Η ίδια απορία και για τα Nat Geo και Animal Planet.