καλησπερα! μια ερωτηση μπορω να συνδεσω ενεργο subwoofer (συγκεκριμενα το koda gw-212) σε μια οποιαδηποτε απτις εισοδους της καρτας ηχου?
p.s. στις αλλες δυο υποδοχες που διαθετει εχω συνδεσει αυτοενισχυομενη κονσολα ηχου στη μία και στην αλλη το sony rx-90 (hi-fi)και της εχω δηλωσει στους drivers σαν headspeakers(παιζουν κανονικα) και απλα θελω να εχω και χαμηλες συχνοτητες βαζοντασ το ενεργο subwoofer στην τριτη εισοδο!
p.s. στις αλλες δυο υποδοχες που διαθετει εχω συνδεσει αυτοενισχυομενη κονσολα ηχου στη μία και στην αλλη το sony rx-90 (hi-fi)και της εχω δηλωσει στους drivers σαν headspeakers(παιζουν κανονικα) και απλα θελω να εχω και χαμηλες συχνοτητες βαζοντασ το ενεργο subwoofer στην τριτη εισοδο!