Re: Προσφορά ΟΤΕ
Είμαι παλιός συνδρομητής "ΟΤΕ Double Play 24 Απεριόριστα Plus". Πριν μερικές μέρες τηλεφώνησα στο 13888 και μετέτρεψα τη συνδρομή σε "ΟΤΕ Double Play 24 Απεριόριστα Plus + ΟΤΕ TV μέσω Δορυφόρου Full Pack" με 55,80 ευρώ/μήνα και 24μηνη δέσμευση. Μου έστειλαν δωρεάν τον αποκωδικοποιητή ΚΑΟΝ NS 1110 και η κάρτα ενεργοποιήθηκε την ίδια μέρα που τον εγκατέστησα.
Έτσι τώρα με 52,62 ευρώ/μήνα (λόγω του μειωμένου ΦΠΑ 16% των νησιών) έχω απεριόριστες κλήσεις σε σταθερά, 6 ώρες κλήσεις σε κινητά, 24άρι internet και OTE TV Full Pack.
Είμαι παλιός συνδρομητής "ΟΤΕ Double Play 24 Απεριόριστα Plus". Πριν μερικές μέρες τηλεφώνησα στο 13888 και μετέτρεψα τη συνδρομή σε "ΟΤΕ Double Play 24 Απεριόριστα Plus + ΟΤΕ TV μέσω Δορυφόρου Full Pack" με 55,80 ευρώ/μήνα και 24μηνη δέσμευση. Μου έστειλαν δωρεάν τον αποκωδικοποιητή ΚΑΟΝ NS 1110 και η κάρτα ενεργοποιήθηκε την ίδια μέρα που τον εγκατέστησα.
Έτσι τώρα με 52,62 ευρώ/μήνα (λόγω του μειωμένου ΦΠΑ 16% των νησιών) έχω απεριόριστες κλήσεις σε σταθερά, 6 ώρες κλήσεις σε κινητά, 24άρι internet και OTE TV Full Pack.