Hellraiser
Senior Member
Ολες οι εταιριες τηλεπικοινωνιων στην Ελλαδα τα ιδια ειναι φιλε μην το ψαχνεις...ΝΟΒΑ με ειχαν καλεσει να ανανεωσω το συμβολαιο μου τηλεφωνικα αυτο που ηταν μονο τα αθλητικα και καλα για τους οπαδους που το προπληρωνες.Τους απανταω οτι δεν ενδιαφερομαι και μου λενε τη ταδε ημερομηνια θα διακοπει η υπηρεσια.Οντως διακοπτεται τη συγκεκριμενη μερα και ενα χρονο μετα και ενω δεν ειχα υπηρεσια με καλουν να μου πουνε οτι τους χρωσταω το χ ποσο που αντιστοιχει σε ενα 1 χρονο τα αθλητικα....
Οταν τους λεω οτι με ειχατε καλεσει και σας ειχα πει οτι δεν ενδιαφερομαι να συνεχισω και μου διακοψατε την υπηρεσια η απαντηση ειναι "αααααααα επρεπε να μας ειχατε στειλει επιστολη"....ακομα περιμενουν να παρουν τα λεφτα τους και αμα με ξαναδουν πελατη τους να μου γραψουν.
Οταν τους λεω οτι με ειχατε καλεσει και σας ειχα πει οτι δεν ενδιαφερομαι να συνεχισω και μου διακοψατε την υπηρεσια η απαντηση ειναι "αααααααα επρεπε να μας ειχατε στειλει επιστολη"....ακομα περιμενουν να παρουν τα λεφτα τους και αμα με ξαναδουν πελατη τους να μου γραψουν.