Είναι φυσιολογικό να μην έχω σήμα εδώ και 20 ώρες στην Αθήνα?
Εαν στην περιοχή που μένεις εκδηλώθηκαν έντονα καιρικά φαινόμενα (ζορμπας κλπ.) είναι πιθανό το κάτοπτρο σου να εχει χάσει τη στοχευση του.
Ελα ντε. Και τον ειχα για σοβαρο.Τέτοιες στριγκλιές είχα να ακούσω απο το Euro2004.
Σε εμάς άρεσε φίλε.....εσύ τι θέλεις; Να αποκοιμιόμαστε στους αγώνες..; Μια χαρά ήταν η περιγραφή και με πάθος...... Μπράβο του...... ΥΓ: Μάλλον είσαι λίίίγο ΠΑΟΚ έτσι;;
Αν μας διαβάζετε εκεί στο Μέγαρο του ΟΤΕ σας παρακαλώ ΜΗΝ τον βάλετε στο ντέρμπι Λίβερπουλ Σίτυ.....ναι ναι....πάντως χθες με τον Σωτηρακόπουλο αποκοιμήθηκα στο 0-3..λες και έπαιζε Μπράϊτον - Γουέστ Χαμ....ενώ ο ΠΑΟΚ έκανε πράγματα και θαύματα.... Αβραμίδης και πάλι Αβραμίδης.....
Ναι, μόνο όταν επιτίθεται ο Φιρμίνο με τον Σαλάχ φαντάζομαι... Θα δω και θα σου πω τη Κυριακή το βράδυ!O Σωτηρακόπουλος έχει σπίτι στο Liverpool οπότε να αναμένετε να τον έχετε σίγουρα. Τουλάχιστον θα είναι καλό ματς οπότε θα έχει ένταση.
..ναι ναι....πάντως χθες με τον Σωτηρακόπουλο αποκοιμήθηκα στο 0-3..λες και έπαιζε Μπράϊτον - Γουέστ Χαμ....ενώ ο ΠΑΟΚ έκανε πράγματα και θαύματα.... Αβραμίδης και πάλι Αβραμίδης.....